Şoförlü Araç Kiralama

Şoförlü Araç Kiralama Hizmeti Nedir?

İş seyahatleriniz veya farklı amaçlı seyahatlerinizde tercih edebileceğiniz, uzman şoförler ile birlikte seyahatinizi güvenli bir noktaya taşımaya yarar sağlayan bir hizmettir. Bulunduğunuz şehrin adres bilgisine sahip, uzman şoförler sayesinde gideceğiniz adreslere hızlı ve güvenli ulaşmanıza olanak sağlar.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Ayrıcalıkları

Şoförlü araç kiralama hizmeti sizlere özel bir prestij kazandırır. Takım elbiseli, uzman şoförlerimiz ile birlikte önceden belirlediğiniz rota üzerinden güvenli ve konforlu bir yolculuk geçirmenize olanak sağlar. Bu sayede zaman problemi yaşamadan tüm işlerinizi tamamlayabilirsiniz.

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Avantajları

Şoförlü araç kiralamanın avantajlarını saymakla bitiremeyiz, fakat sizlere en popüler avantajlarını sıralıyoruz,

Şoförlü Araç Kiralama Hizmetinin Sağladığı Kolaylıklar

Tüm iş seyahatlerinizde veya farklı programlarınızda, özel günlerinizde, turistik gezilerinizde vb. tüm seyahat işlemlerinizde mutlaka bir araca ihtiyaç duyarsınız. Bu günlerde işlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde ilerletmek istiyorsanız, şoförlü araç kiralama seçeneklerinden faydalanabilirsiniz.

Gerek sizleri gerekse sevdiklerinizi güvenli bir yolculuğa uğurlamanın ve memnuniyetinizin maksimum seviyede olmasına özen gösteriyoruz. Uzman şoförlerimiz ile birlikte esnek kiralama seçenekleriyle saat farkı göz etmeksizin hizmeti sizlere en iyi şekilde sunmayı başarıyoruz.

Yeni model araçlarımızla rahat konforlu bir yolculuk yapmanız için elimizden gelenin en iyisini yapmaya özen gösteriyoruz. Hijyene çok önem veriyoruz, her zaman sizlerin sağlığını ve güvenliğini ön planda tutuyoruz. Bu nedenle hizmetimize başlamadan önce tüm araçlarımız genel hijyen kurallarından geçiriliyor. Tercihlerinize göre marka/model araçlar ile hizmet sağlıyoruz. Geniş bagaj hacmine sahip binek araçlar ve 8 yolcuya kadar güvenli bir seyahat sunan Mercedes Vito ve Peugeot Expert Traveller araçlar ile seyahatinizin tadını çıkarabilirsiniz.

news_img

Bize Ulaşın
0 (532) 418 26 53

HABER BÜLTENİ

Tüm hakları saklıdır. © 2023 Kiralık Araç Oto Ankara Araç Kiralama