Havaalanı Transfer

Transfer hizmetleri, şehir içi ve şehir dışı transferlerinizde, ANKARA başta olmak üzere büyük şehirlerin trafiğine ve alternatif yollarına hâkim olan ekibimiz ile tüm randevularınıza zamanında ve güvenli bir şekilde ulaşmanızı sağlar.

NEDEN TRANSFER?

Havaalanı transfer hizmeti sizlere uçuş sonrası yorgunluğu ile sürüş, trafik, park stresi yaşamadan konforlu bir yolculuk deneyimi sunar. 

Deneyimli sürücülerimiz sizleri havaalanında karşılar ve en rahat şekilde transferinizi gerçekleştirir. Donanımlı ve konforlu araçlarımızla siz seyahatinizin tadını çıkarırken biz de sizi otelinize veya randevularınıza tam zamanında ulaştırırız. 

Bakımlı, deneyimli, trafik kurallarına uyan ve hepsi psikoteknik belgeli sürücü kadrosu sayesinde transferlerinizde hiçbir sorunla karşılaşmazsınız. 

Araçlarımızın tümü, teknik, elektronik ve temizlik kontrolleri periyodik olarak yapılan kaliteli ve turistik yol ve havaalanı giriş belgelerine sahiptir. SİMGE ile seyahat ederken dilediğiniz günlük gazeteye ulaşabilir, kendi zevkinize uygun müzikleri dinleyebilir, film veya TV izleyebilirsiniz. Böylece transferleriniz daha keyifli ve konforlu hale gelir.

Amacımız sizleri yolculuğun stresinden uzaklaştırmak. Bireysel ve kurumsal müşterilerimize özel çözümler yaratıyor, taleplerinizi dikkate alarak sizin için en uygun çözümleri biz üretiyoruz

news_img

Bize Ulaşın
0 (532) 418 26 53

HABER BÜLTENİ

Tüm hakları saklıdır. © 2023 Kiralık Araç Oto Ankara Araç Kiralama