Online Destek
İletişim
Anasayfa
TL TL

LİMİTSİZ KM

Limitsiz Kilometre Hizmeti Araç kiralamak oldukça ciddi bir iştir. Bir işyeri için bu konu oldukça büyük sorumluluklar gerektirmektedir. Öncelikle kiralayacağınız araçların her türlü bakımlarının periyodik olarak yapılmış olması büyük bir önem taşımaktadır. Aynı zamanda bu araçların yeni ve güvenilir araçlar olması da oldukça büyük bir önem taşımaktadır.

Bir işyeri iseniz ve müşterilerinize 0 hizmet vermek istiyorsanız üzerinize düşen çok fazla görev bulunmaktadır. Rent a car hizmetinden bebek koltuğu hizmetine hatta şoför hizmetine kadar pek çok konuda müşterilerinize yardımcı olmanız gerekmektedir.

Biz simge araç kiralama olarak müşterilerimize yardımcı olmaktan her zaman için mutluluk duymaktayız. Çünkü müşteri veli nimetimizdir. Her zaman haklıdır. Bu parola ile çıktığımız yolumuza araç kiralama hizmeti ile devam etmekteyiz.

Simge'den kiraladığınız her türlü araçta limitsiz kilometre hizmetimiz ile de sizlere hizmet vermiş olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Bu hizmet pek çok rent a car şirketinde kullanıcılara yanlış bir şekilde lanse edilerek onlardan daha çok gelir elde edilmek istenmektedir. Ama Simge'den kiralanan araçlarda kesinlikle bir kilometre sınırı bulunmamaktadır. Bu sebepten dolayı her zaman için kiraladığınız araçlarınızda gözünüz arkada kalmadan rahatlıkla hizmet almanın mutluluğunu yaşayabilirsiniz. Araç kiralama hizmeti denildiğinde akıllara gelen tek adres olmak istiyoruz bu sebepten dolayı da her zaman için daha fazla hizmet vereceğimizi unutmamanız gerekmektedir.

Hizmette sınır yoktur. Simge Araç Kiralama her zaman emrinizdedir.

araç kiralama araç kiralama ankara limitsiz km limitsiz km araç kiralama oto kiralama ankara